Буст — це платформа можливостей

Що це таке і що
ми робимо?

Платформа «Буст» – це каталог оголошень про гранти, гуманітарну допомогу, гарячі лінії, групи підтримки і соціалізації, безкоштовні перевезення, ремонти, пропозиції від волонтерів.
Можливо, хтось уже простягнув руку допомоги, але ви просто її ще не побачили. Ми зібрали все із сайтів, оголошень і дописів у соцмережах в одному місці.

Для кого це?

Наш задум – створити місце можливостей для жителів Донбасу, усіх без винятку. Для жителів сіл і міст біля лінії розмежування або сірої зони. Для тих, хто живе на Донеччині і Луганщині і не має доступу до багатьох послуг. Або й тих, хто поїхав звідти через бойові дії і починає нове життя в інших областях України.

Як працює платформа?

Заходьте, обирайте категорії допомоги, фільтруйте за статтю, віком чи локацією. Відкривайте те, що вас зацікавило, беріть контакти і одразу дзвоніть, не соромтеся. Вас там уже зачекалися!

Чому ми це робимо?

У нашій команді комунікаційники, які разом з міжнародними партнерами України об’їздили Донбас , спілкувалися з його жителями і почули безліч історій. Ми хочемо, аби ці історії мали щасливий кінець.
У нашій команді програмісти і дизайнери, які вміють впорядковувати хаос. Бо куди ж ми сьогодні без технологій?
У нашій команді журналісти і майстри комунікацій, які знають ціну інформації. Адже вона може змінити життя, коли з'являється вчасно і в потрібному місці.
Ми віримо, що ця платформа допоможе обрати і спробувати те, що покращить ваше життя.